Başkanın Mesajı

Saygıdeğer ARNİAD Üyeleri ve Değerli Dostlar,

Sizlere ARNİAD ailesinin bir parçası olarak büyük bir gurur ve mutlulukla sesleniyorum. ARNİAD, Türkiye’deki Arnavut iş dünyasının gücünü ve birliğini temsil eden bir çatı altında bir araya gelmiş bir topluluktur. Bizler, ulusal ve uluslararası arenalarda başarılı olmak için birlikte çalışmanın, bilgi ve deneyim paylaşımının ne kadar değerli olduğuna inanıyoruz.

İş dünyası, sürekli değişen bir ortamda hareket ediyor. Bu değişimle başa çıkmak ve fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek için işbirliğine olan inancımızı güçlendirmemiz gerekiyor.  ARNİAD, bu amaçla Türkiye’nin dört bir yanından gelen Arnavut iş insanlarına bir araya gelme ve büyüme fırsatları sunuyor. 
Birlikte daha güçlüyüz ve bu gücü kullanarak başarılı projelere, işbirliklerine ve iş fırsatlarına imza atıyoruz.
ARNİAD olarak hedefimiz sadece kendi iş dünyamızı geliştirmek değil, aynı zamanda toplumumuza da katkıda bulunmaktır. Toplumsal sorumluluk projeleri, sadece iş dünyamızın büyümesini değil, aynı zamanda toplumun daha iyi bir yer haline gelmesine katkı sağlamamıza olanak tanır. ARNİAD olarak, topluma geri vermenin önemini vurguluyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Üyelerimize yönelik çeşitli fırsatlar sunuyoruz, bunlar arasında eğitim, danışmanlık, ağ oluşturma etkinlikleri ve uluslararası işbirliği projeleri bulunuyor. ARNİAD ailesi, iş dünyasında büyümek ve gelişmek isteyen herkesi kucaklar. Birlikte daha büyük başarılara imza atmak için buradayız…

ARNİAD’ın kapıları sizlere her zaman açıktır. Dernek içindeki etkinliklere ve projelere katılmaktan çekinmeyin. Görüşlerinizi, fikirlerinizi ve taleplerinizi bizimle paylaşın. Sizleri daha iyi bir geleceğe taşımak için birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Hep birlikte daha büyük başarılara ulaşmak için ARNİAD ailesi olarak bir aradayız.Bizlerle birlikte hareket ettiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Gökhan Biçen
ARNİAD Yönetim Kurulu Başkanı