Hakkımızda

Mesafelerin kısaldığı, iletişim ve bilgi çağının gereksinimleri doğrultusunda, Arnavut milletinin birlikteliğinin, kültürel bağlar dışında ticari açıdanda ne kadar önem taşıdığını biliyoruz.
Arnavut kimliğini özümsemiz ve kendine Arnavutum diyen Türkiye Cumhuriyetinde hizmet veren iş insanlarımızı dünyanın diğer ülkelerindeki Arnavut iş insanları ile buluşturup, ortak projeler üretmek, dünya çapındaki network’ü geliştirmek, karşılıklı güvene ve kurumsal altyapıya dayalı iş birlikleri kurmak ve bu doğrultuda ekonomiye katkıta bulunmak üzere “Küresel Arnavut Diasporası İş Ağı Birliği” ile birlikte bu yola çıkıyoruz.
Bu doğrultuda en doğru projelerle, en doğru zamanda, en doğru iş insanlarıyla birlikteliliği arttırıp çalışmalarımıza başlıyoruz.

0
Birlik Üyelerimiz
0
Şehirdeyiz
0
Ülkedeyiz
0
İş Birlikteliliği

Arniad Tarihçesi

 • Arnavutluk Tiranda gerçekleşen Arnavut Diaspora Zirvesi katılımımızda tanıştığımız Arnavut İş İnsanları Birliği ile sıcak temaslar kuruldu. Türkiyede Arnavut İş İnsanları Derneği için fikirler atatopraklarında filizlenmeye başladı.

  01, Mart, 2019
 • Arnavut İş İnsanları Derneğinin ilk toplantıları ve görüşmelerine başlandı. Fikirler alınıp tüzük hazırlıkları yapılmaya başlandı.

  12, Ağustos, 2021
 • Arnavut İş İnsanları Derneğinin kurumsal kimlikleri hazırlandı. MArka başvuruları yapılıp yönetim kurulu listesi hazırlandı.

  Haziran, 2022
 • Arnavut İş İnsanları Derneğinin ilk kuruluş işlemleri Bursa Valiliği onayı ile gerçekleşmiş oldu. Arnavut iş insanları tarafından kurulan ilk oluşum Arniad hayata gözlerini açtı.

  06, Aralık 2022
 • Arnavut İş İnsanları Derneğinin ilk genel kurulu yapıldı. Kurucu başkanımız Gökhan Biçen güven tazeleyerek görevine devam etme kararı alındı.

  06, Haziran, 2023